KONST / Litografier / Färglitografi 10254587
nr 1025 4587
Knut Swane
(f. 1951), Norge
Färglitografi, Knut Swane (f. 1951), signerad, 1983, 80/150, bladets mått: 60x89
Knut Swane, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 mars 2016
kl 19:29:44
10/3 22:51:50
14 mar